Yaşam

Gönül Çıkmazında Cemal Toktaş krizi! Çekimler devam ederken başka bir dizide rol aldı.

Cemal Toktaş’ın krizi, TRT 1 ekranında yayınlanan Kalbin Sonu dizisinin setinde patlak verdi. Dizide Kıvanç’ı canlandıran Toktaş, dönem başından beri rol aldığı “Yürek Çıkmazı” dizisinin çekimleri bitmeden Kanal D’nin “Dönence” dizisiyle prensipte anlaştı. Durumu öğrenen Yürek Çıkmazı’nın yapım şirketi Gold Cinema ile oyuncu arasında sorun çıktı.

YAPIM FİRMASI KARŞISINDA

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberine göre Cemal Toktaş, TRT 1’de yayınlanan dizisinin dönem finali çekimlerine 2 bölüm kala Foça’ya gitti ve Dönence dizisinin setinde rol aldı. Toktaş’ın sözleşmeden men edilmesine rağmen başka bir dizinin çekimlerine katıldığını öğrenen yapımcı firma, kendileriyle sözleşmesi olduğuna karar verdi. haberlerAnlaşmayı yapan yönetim şirketi hakkında yasal işlem başlatabileceğini, çünkü onu vermeden başka bir diziye başladığını açıkladı.

DÖNENCE SERİDEN AYRILDI

Bu arada ‘Dönence’ setinde sadece bir sahne çeken Cemal Toktaş, bu gerilim nedeniyle diziden ayrılarak İstanbul’a döndü. Gönül Sonu’nda Toktaş’ın akıbeti merak edilirken Dönence dizisindeki baba rolü için Ogün Kaptanoğlu tutuldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu